A.N.I.A.R. - “Numai impreuna vom reusi !”

Asociatia Nationala a Instructorilor Auto din Romania. Str.Horia Macelariu, Nr.23-25, Sector 1, Bucuresti, Tel : 0722.748.647; Fax: 0318.155.806; E-mail: dmarciulescu50@yahoo.com

Glume din parlament

Distribuiti

rutier

Puncte : 16
    Data de inscriere : 20/10/2010

Glume din parlament

Mesaj  rutier la data de Joi Mar 24, 2011 9:27 am

http://www.capital.ro/detalii-articole/stiri/nepurtarea-centurii-de-siguranta-si-depasirea-vitezei-cu-20-kmh-nu-vor-mai-fi-sanctionate-14.html

Admin
    Admin

Puncte : 284
    Data de inscriere : 07/03/2010
    Varsta : 66
    Localizare : Bucuresti

Re: Glume din parlament

Mesaj  Admin la data de Lun Mar 28, 2011 11:59 am

Stimati colegi,
    Va postez mai jos, link-ul cu datele senatorului PDL(vicepresedinte PDL Brasov) - STAICU DUMITRU FLORIAN cu "vasta si laborioasa" sa activitate parlamentara.
    Intamplator sau nu, coincidenta sau nu este de profesie "profesor de matematica" la fel ca si Cascaval Adrian, "inamicul nr. 1" al instructorilor auto si al scolilor de soferi mici, in general si al instructorilor auto autorizati(independenti), in mod special, pe care i-a reclamat la toate institutuile abilitate ale statului in vederea desfintarii acestora.
    Coincidenta sau nu, ambii sunt din Brasov.
    Oare, o mai avea Brasovul si alte "perle" asemanatoare, care au asemenea roluri "distructive" ?
    Asadar, iata ce "proiect" de lege "criminal" poate sa "debiteze" un profesor de matematica.
    Oare, ce "formule matematice" a folosit "senatorul criminal", asa cum a fost "alintat" de un comentator al articolului aparut in "Capital", de a reusit sa ajunga la rezultatul unui asa "proiect de lege criminal" ?
    Nu ratati !!!, cititi comentariile cititorilor la articolul din "Capital", al carui link este postat mai sus si va rog sa comentati si dvs, aici pe "aniar forumul meu".

https://www.senat.ro/FisaSenator.aspx?ParlamentarID=056f4d9c-ecec-4d45-a89f-509a27e252d1

Acum este: Dum Feb 26, 2017 11:13 pm