A.N.I.A.R. - “Numai impreuna vom reusi !”

Asociatia Nationala a Instructorilor Auto din Romania. Str.Horia Macelariu, Nr.23-25, Sector 1, Bucuresti, Tel : 0722.748.647; Fax: 0318.155.806; E-mail: dmarciulescu50@yahoo.com

Doi instructori auto, cercetati penal pentru fals si uz de fals

Distribuiţi
    Admin
    Admin

Puncte : 284
    Data de inscriere : 07/03/2010
    Varsta : 66
    Localizare : Bucuresti

Doi instructori auto, cercetati penal pentru fals si uz de fals

Mesaj  Admin la data de Lun Noi 08, 2010 11:41 am

Stimati colegi,

Va postez link-ul:

http://www.realitatea.net/aaa_769006.html

unde veti citi despre "Doi instructori auto, cerceteti penal pentru fals si uz de fals", impreuna cu administratorul unei scoli de soferi unde lucrau cei 2, din orasul Titu, judetul Dambovita.

Va rog sa cititi in partea de jos si "comentariile", sa vedeti ce spun actualii si fostii colegi ai nostri, despre alte situatii similare.

Pe alte link-uri, sunt comentarii cu exemple si din alte localitati sau judete.

Nu faceti ce au facut ei, ca mai devreme sau mai tarziu se va descoperi.

Va rog sa comentati.

Cu stima,
    Dumitru MARCIULESCU
    Presedinte ANIAR
    Kramer

Puncte : 144
    Data de inscriere : 11/03/2010

Re: Doi instructori auto, cercetati penal pentru fals si uz de fals

Mesaj  Kramer la data de Lun Noi 08, 2010 1:40 pm

...."bai fratilor spetra ca Scoala Mancuso din Titu este primul exemplu acest fel din tara, va rugam sa verificati corectitudinea Scolii Rodell, ramaneti uimiti de ce veti gasi acolo iar dupa aceea va rog sa mergeti "in vizita" la Cabinetul psihologului Nicoleta Burtan de pe str Rm Valcea, acolo veti gasi 99% avize psihologice si fise medicale falsificate,,,dupa aceeea, daca mai vreti sa cautati, intre bati de unu liviu,,,are stampilele in geanta si face orice act medial sau psihologic pe loc pentru 100 de lei.... succesuri !".... dar ce-mi vad mie ochii ? Sper ca nu ma insel ? Iar apare un nume care are legatura cu -escu ( a se citi topicul Curat, murdar)si iar trebuie sa rostim "CURAT, MURDAR !". Evil or Very Mad

Sursa, http://www.realitatea.net/aaa_769006.html

Subiecte similare

-

Acum este: Sam Iul 22, 2017 2:50 am